Vinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.x

Спортсмени з усієї України та закордону з’їхалися 29 вересня до Луцька на змагання з велотріалу - «LutskCastleTrial». Основна умова дисципліни – подолання на велосипеді серії перешкод, не спираючись ногами, руками та іншими частинами тіла. Локацією для проведення змагань став замок Любарта.

22 та 23 вересня у замку Любарта відбувся Фестиваль пива і м’яса. Цими вихідними лучани та гості міста смакували хмільні напої та куштували смачні страви.

420 спортсменів віком від 10 до 80 років із 21 регіону прибули до Луцька, аби взяти участь у Чемпіонаті України зі спортивного орієнтування. Змагання тривали чотири дні – 20–24 вересня.

Фестиваль «Середньовічний Лучеськ. Доблесть Віків» зібрав у Луцькому замку лицарів з 10 міст України, які змагались за честь представляти державу на міжнародній арені. Масові бої, одиночні поєдинки, колоритні костюми – усе це повернуло замок у славні давні часи.

Арт-шоу «Ніч у Луцькому замку» відбулося з 8 на 9 вересняз костюмованою інсценізацією з’їзду монархів, вишуканою класичною та сучасною музикою, видовищним вогняним шоу та арт-інсталяцією.. Дійство стало кульмінацією відзначення Дня міста.

Магію ночі творили королівський оркестр «Harmonia Nobile», квартет тенорів «Tenors Belcanto», симфонія балету «Paquita» та оркестр «LUMOSOrchestra». Завершенням грандіозного дійства став виступ відомого українського електронного гурту «ONUKA».

Корисні посилання

Міністерство Культури

 

Волинська ОДА