Vinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.x

Осіннього вечора  1 жовтня у древніх стінах Луцького замку лунала класична музика. Саме тут відбулося відкриття XV музичного фестивалю “Стравінський та Україна”. Участь у відкритті мистецького дійства взяли представники влади, громадськості та творча інтелігенція Волині.

Спортсмени з усієї України та закордону з’їхалися 29 вересня до Луцька на змагання з велотріалу - «LutskCastleTrial». Основна умова дисципліни – подолання на велосипеді серії перешкод, не спираючись ногами, руками та іншими частинами тіла. Локацією для проведення змагань став замок Любарта.

22 та 23 вересня у замку Любарта відбувся Фестиваль пива і м’яса. Цими вихідними лучани та гості міста смакували хмільні напої та куштували смачні страви.

420 спортсменів віком від 10 до 80 років із 21 регіону прибули до Луцька, аби взяти участь у Чемпіонаті України зі спортивного орієнтування. Змагання тривали чотири дні – 20–24 вересня.

Фестиваль «Середньовічний Лучеськ. Доблесть Віків» зібрав у Луцькому замку лицарів з 10 міст України, які змагались за честь представляти державу на міжнародній арені. Масові бої, одиночні поєдинки, колоритні костюми – усе це повернуло замок у славні давні часи.

Корисні посилання

Міністерство Культури

 

Волинська ОДА