Vinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.x

   Фестиваль «Ярмарок Любарта» стартував у стінах Луцького замку 30 вересня.Театралізовані вистави, музичні виступи, різноманітні майстер-класи, зокрема для дітей, презентації від модельних шкіл, танцювальні виступи та, звичайно, безліч розіграшів – усе це чекало на лучан і гостей міста в замку Любарта.

   У Луцькому замку 16 та 17 вересня проходив фестиваль краси та середньовічного духу "Волинська княжна 2017". У перший день обирали найчарівнішу маленьку княжну всієї Волині серед близько десятка претенденток.Загалом для участі організатори дійства обрали приблизно двадцять дорослих претенденток, частина із яких змагалась за княжу корону у другий день дійства.

   У суботу, 9 вересня, стартував дводенний  фестиваль вуличної їжі у замку Любарта. Дійство зібрало чимало гостей, які презентували свою продукцію. На смачне свято приїхали з м’ясом та пивом гості зі Львова, Івано-Франківська, Луцька та інших міст.

   Майже  50 лицарів з різних куточків України прибули до замку Любартааби позмагатися за право увійти до Національної збірної із середньовічного бою.

   У Замку Любарта "Козацьке стрілецьке братство" влаштувало справжнє свято.  Презентували зброю, як сучасну так і стару - козацьку. Учасники братства стріляли і з гармати, що дуже тішило малечу. Поряд  влаштували розвагу: стрільби з лука та бої на мечах. Опісля усіх охочих пригощали щойно звареним кулішем.

Корисні посилання

Міністерство Культури

 

Волинська ОДА