Vinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.x

3 квітня 2018 року о 12.00 у виставковому залі Адміністраціїї історико-культурного заповідника у м. Луцьку (вул. Драгоманова, 23) працівники Кременецько-Почаївського заповідника та Почаївського історико-художнього музею презентували відкриття виставки художниці Валентини Сімащук.

У суботу, 17 лютого 2018 р., у Луцькому замку відбулось святково-обрядове дійство в рамках фольклорно-мистецького проекту «Масляна в Луцькому замку». У програмі виступили аматорські фольклорні колективи «Василиха» із с. Смолява Горохівського району та «Родинне перевесло» із с. Веселе Луцького району, ансамбль народної пісні «Терниця» з с. Веснянка Ківерцівського району та народний вокальний ансамбль «Джерела Волині» Палацу культури м. Луцька. Гості та учасники свята мали можливість пригоститисьтрадиційними стравами української кухні.

Колодочка 2018 у Луцькому замку Любарта

   Сьогодні, 25 січня 2018 року, минає рік як одружились перші чотири пари у Луцьку за 24 години. Відтоді Будинок Косачів та Луцький замок став місцем реєстрації шлюбу для 183 пар наречених.

   Скористатися цією послугою Міністерства юстиції України та головного територіального управління юстиції у Волинській області можуть усі бажаючі. Для цього необхідно лише звернутись у Адміністрацію державного історико-культурного заповідника у м. Луцьку, яка розташована на вулиці Драгоманова, 23.

   Згідно законодавства після подання заяви необхідно зачекати 30 днів. Процедура одруження за 24 години значно спрощена. Хочете зробити ваше весілля яскравим, таким що запам'ятовується та надзвичайно сучасним?

   Хочете згадувати про нього довгі роки, з гордістю показувати дітям і онукам пам'ятні фотографії? Все це вас чекає у виставковому залі Будинку Косачів взимку та у замку Любарта влітку!

   Запам'ятайте наші телефони: 72 34 32, 066 552 00 91.

Корисні посилання

Міністерство Культури

 

Волинська ОДА