Vinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.x

У Луцьку та Волинській області відбувався «Фестиваль Активних Громадян» за участі та підтримки ГО «Молодіжна Платформа».

20-23 червня понад 100 учасників з усіх куточків України зібралися у Луцьку, аби дослідити вплив проекту «Активні громадяни» на малі громади та встановити партнерські відносини між організаціями-учасницями проекту та громадами Волинської області.

22 червня однією з локацій фестивалю став і замок Любарта.

Одне з найвизначніших архітектурних див України – Луцький замок цими вихідними став і спортивною родзинкою міста. Адже саме тут 9 червня відбувся грандіозний ІІІ Міжнародний професійний турнір з ММА «Lubart’s Warriors». На змагання з’їхалися найкращі бійці ММА з Італії, Туреччини, Грузії, Азербайджану, Білорусі, Румунії та України.

У Луцьку вперше 8 червня 2019 року відбувся фестиваль «Доблесть віків.SOFT». На спортивно-сімейному фесті були розваги на будь-який смак: стрільба з луку та арбалету, арчер-таг, фехтування на спорт-мечі, майстер-класи з середньовічних танців та гончарства, середньовічна костюмерна, аквагрим, настільні ігри та, звичайно ж, лицарський турнір.

24 травня 2019 року на території Державного історико-культурного заповідника у м. Луцьку відбулися урочисті заходи, присвячені 590-ій річниці З'їзду європейських монархів у Луцьку.

Цьому історичному форуму була присвячена щорічна наукова конференція «Любартівські читання», яка розпочала свою роботу в приміщенні Адміністрації державного історико-культурного заповідника. Науковці Волині, Львова, Києва, Острога та інших міст України обговорили питання історії Луцька, Волині, України.

Середньовічні костюми, нарядні «княгині» та «королеви», лицарі… Луцький замок на один день, 26 травня, поринув в атмосферу, яка йому личить найбільше. Уже вшосте тут відбувся фестиваль-конкурс «Волинська княжна».

Корисні посилання

Міністерство Культури

 

Волинська ОДА