Vinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.x

   Луцьк увійшов до 8 міст, на які Кабмін розширив пілотний проект щодо спрощеної  процедури  реєстрації  шлюбу.

   Міністерство юстиції України зініціювало послугу з експрес-одруження з серпня 2016 року.

 

Перший фестиваль пива та м’яся стартував  1 жовтня  у Луцькому замку. Захід тривав два дні. За цей часвідвідувачі спробували багато хмільного, смачного та веселого.

Окрім ласування смаколиками у торгових точках із їжею, відвідувачі фестивалю  мали можливість пострибати на батуті, зробити тату хною та сфотографуватися у фотозоні. Гостей розважала різноманітна музична програма та конкурси і вікторини. 

   У неділю, 25 вересня, у Луцькому замку відбувся фестиваль жіночності та краси «Волинська княжна 2016».

     Ввечері 26 серпня розпочався міжнародний джазовий фестиваль «Art Jazz Cooperation 2016». На заході збирали кошти на лікування відомого волинського музиканта Сергія Ленартовича . Він і розпочав виступ на сцені в дуеті «Дайте спокій» разом із братом Валерієм Ленартовичем та друзями.

   Наступними виступили «Evgeniy Pugachov Trio ft. Frank Parker», підхопивши драйвові нотки попереднього гурту. А завершили вечір “Ukrainian Harp Union” ніжним танцювальним блюзом.

 

     24 серпня Луцький замок  відзначив 25-ту річницю Незалежності України. Середньовічні стіни зібрали разом козаків та лицарів, які зустрічали святкових гостей. За старим українським звичаєм козаки варили куліш. Першим мав почастувати страву отаман, а після нього господар. Якщо куліш не добрий, його б вилили на землю, а кухаря відправили б на мило, однак цього не сталось. Куліш виявися смачним та наваристим. Першими їли куліш найменші – діти. 

Корисні посилання

Міністерство Культури

 

Волинська ОДА