Vinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.x

   23 листопада 2017 року о 12.00 у приміщенні виставкового залу Адміністрації Державного історико-культурного заповідника у м. Луцьку (вул. Драгоманова, 23) відбулася презентація видань Кременецько-Почаївського державного історико-культурного заповідника.

   Про державну політику у сфері національної пам'яті, декомунізацію, місця пам’яті, українсько-польські відносини та зокрема про проблему Луцької тюрми розповіла перший заступник голови Українського інституту національної пам'яті Аліна Шпак у Луцьку, в рамках проекту «Файна гутірка».

   Фестиваль «Ярмарок Любарта» стартував у стінах Луцького замку 30 вересня.Театралізовані вистави, музичні виступи, різноманітні майстер-класи, зокрема для дітей, презентації від модельних шкіл, танцювальні виступи та, звичайно, безліч розіграшів – усе це чекало на лучан і гостей міста в замку Любарта.

   У Луцькому замку 16 та 17 вересня проходив фестиваль краси та середньовічного духу "Волинська княжна 2017". У перший день обирали найчарівнішу маленьку княжну всієї Волині серед близько десятка претенденток.Загалом для участі організатори дійства обрали приблизно двадцять дорослих претенденток, частина із яких змагалась за княжу корону у другий день дійства.

   У суботу, 9 вересня, стартував дводенний  фестиваль вуличної їжі у замку Любарта. Дійство зібрало чимало гостей, які презентували свою продукцію. На смачне свято приїхали з м’ясом та пивом гості зі Львова, Івано-Франківська, Луцька та інших міст.

Корисні посилання

Міністерство Культури

 

Волинська ОДА