Vinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.x

У Луцьку вже вдруге відбувся фестиваль каліграфії «Простір літер».
До Луцького замку з'їхалися фахівці типографії, дизайну та каліграфії з України та з-за кордону.

Під невимушені звуки спокійної джазової мелодії учасники фестивалю вправлялися у мистецтві красиво виводити літери або ж цілі слова. Каліграфічна тусовка в стінах замку стартувала 18 серпня і мала продовження 19 серпня.Дизайнер Женя Тинна провела майстер-клас з цікавою назвою "Латиниця. Як почати проектувати шрифт, щоб не втратити голову".Тим часом на подвір'ї замку майстри каліграфії з Польщі розвернули величезний лист паперу. Організатор фестивалю Кирило Ткачов розповів, що на цьому листі паперу відбуватиметься каліграфічний експромт. Тобто всі охочі під звуки музики можуть долучитися і виводити там літери. Будь-хто мав змогу долучитись і спробувати свої навички в каліграфії.

Майстер-клас давав також шрифтовий дизайнер Рікардо де Франческі з дизайнерської студії DaltonMaag. Саме вони розробили ексклюзивні шрифти для відомих брендів Netflix, AirBnB та Олімпіади в Ріо.

На другий день фестивалю креативний директор Banda Agency Павло Вржещ розповів про розробку брендів "Євробачення", Ukraine NOW, Comfy , а також відбувся "брендинг з характером".

"Простір літер" – це фестиваль для творчих людей і тих, хто цікавиться мистецтвом каліграфії.

Корисні посилання

Міністерство Культури

 

Волинська ОДА