Vinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.x

У Луцьку відбувся Фестиваль документального кіно просто неба «Lamp­a.doc». Цього року в замку Любарта показали 12 унікальних стрічок, від­знятих на території України, Польщі та Росії. Усі 12 кінострічок – це ексклю­зив, принаймні для луцької аудиторії, тому що їх не можна побачити в кінопро­каті чи онлайн. Вони транслювались просто неба, на екрані, діагоналлю 7 мет­рів, із дуже хорошим звуком. Це принципова позиція: щоби зображення та звук були якісними, адже це впливає на сприйняття фільмів аудиторією.

 

Lampa.docмає на меті популяризувати сучасну документалістику та демонструє найкращі фільми в наймальовничіших містах країни. Окрім того, фестиваль поширює міську культуру перегляду кінострічок просто неба.

За задумом організаторів, покази відбуваються на території історичних місць і унікальних природніх ландшафтів України.

Загалом у 2018 році фестиваль охоплює 9 міст. Він розпочався в Запоріжжі та вже побував у Бердянську, Краматорську, Червонограді, Ужгороді та Вар­шаві. Після Луцька дійство помандрує до Житомира, Умані, Кропивницького та Києва.

Організатор фестивалю – українська режисерка документального кіно Наталя Красильникова, випускниця школи Анджея Вайди, курсу DokPRO та Київсь­кого національного університету театру, кіно і телебачення імені Івана Карпе­нка-Карого.

Корисні посилання

Міністерство Культури

 

Волинська ОДА