9 серпня Луцьк став центром креативних людей. Саме тут відбулося відкриття міжнародного фестивалю каліграфії «Простір літер», який тривав до 11 серпня. Захід відбувся у 2 локаціях Старого міста – подвір’ї будинку Косачів та замку Любарта.

27 – 28 липня у замку Любарта проходив гастрономічний фестиваль. 

Для відвідувачів фестивалю організатори підготували цікаві розважальну та дегустаційну програми.

У Луцьку та Волинській області відбувався «Фестиваль Активних Громадян» за участі та підтримки ГО «Молодіжна Платформа».

20-23 червня понад 100 учасників з усіх куточків України зібралися у Луцьку, аби дослідити вплив проекту «Активні громадяни» на малі громади та встановити партнерські відносини між організаціями-учасницями проекту та громадами Волинської області.

22 червня однією з локацій фестивалю став і замок Любарта.

Одне з найвизначніших архітектурних див України – Луцький замок цими вихідними став і спортивною родзинкою міста. Адже саме тут 9 червня відбувся грандіозний ІІІ Міжнародний професійний турнір з ММА «Lubart’s Warriors». На змагання з’їхалися найкращі бійці ММА з Італії, Туреччини, Грузії, Азербайджану, Білорусі, Румунії та України.

У Луцьку вперше 8 червня 2019 року відбувся фестиваль «Доблесть віків.SOFT». На спортивно-сімейному фесті були розваги на будь-який смак: стрільба з луку та арбалету, арчер-таг, фехтування на спорт-мечі, майстер-класи з середньовічних танців та гончарства, середньовічна костюмерна, аквагрим, настільні ігри та, звичайно ж, лицарський турнір.

Корисні посилання

Міністерство Культури

 

Волинська ОДА