Vinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.x

   Урочисте відкриття експозиції за участю представників відділу Державного історико-культурного заповідника в Луцьку, а також запрошених гостей із Рівного та Дубна відбулося 19 травня.

   26 травня 2017 р. в Адміністрації Державного історико-культурного заповідника у м. Луцьку відбулася щорічна наукова конференція «Любартівські читання». У роботі конференції взяли участь науковці з Києва, Львова, Луцька, Рівного, Острога, Дубно.  Було заслухано ряд наукових досліджень в галузі археології, історії та краєзнавства Волині. До початку роботи конференції  видано 13-й збірник її матеріалів.

   28 квітня 2017 року у приміщенні виставкового залу Адміністрації Держаного історико-культурного заповідника (вул. Драгоманова, 23) відбулось засідання Всеукраїнського круглого столу "Передумови, причини та перебіг українсько-польського протистояння в роки Другої світової війни" за ініціативою Волинської крайової організації Всеукраїнського товариства "Просвіта" ім. Т.Шевченка.

   19 квітня 2017 року о 12.00 год. у приміщенні Адміністрації Державного історико-культурного заповідника у м.Луцьку (вул. Драгоманова, 23) відзначили Міжнародний день пам'яток та історичних місць.

Корисні посилання

Міністерство Культури

 

Волинська ОДА