Vinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.x

   29-30 липня 2017 року у Луцькому замку відбувся шостий гастрономічний фестиваль «LutskFoodFest: Італійський дворик». Відвідувачі мали змогу здійснити кулінарну подорож до Італії, скуштувавши смаколиків славетної кухні  та страви на будь-який смак. Лучани та гості фестивалю не сумували: насолоджувалися стравами та напоями, брали участь у конкурсах.

   Презентація шрифтів із старих документів відбулася 15 липня в рамках фестивалю «Простір літер». У Стировій вежі, де і зберігались замкові актові книги свого часу,  розмістили близько двох десятків оригінальних документів XVI-XVIII століть з фондів Волинського краєзнавчого музею.

   На одну ніч Замок Любарта знову став головною арт-локацією Луцька. Різні види театрального мистецтва, ілюмінаційні шоу, музичні експерименти дивували поціновувачів.

   Лучанам презентували оригінальні ляльки, ікони та картини майстрині Юлії Токарської. Відкриття виставки співпало із Днем Конституції 28 червня 2017 року. Презентація виставки  відбулося на території замку Любарта.

   На Замковій площі, у історичному центрі Луцька відбувся фестиваль "Князівський бенкет". У програмі свята проходили театральні дійства у середньовічній атмосфері: лицарська звитяга, танці, конкурси та інші розваги. 

Корисні посилання

Міністерство Культури

 

Волинська ОДА