Vinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.x

   У суботу, 9 вересня, стартував дводенний  фестиваль вуличної їжі у замку Любарта. Дійство зібрало чимало гостей, які презентували свою продукцію. На смачне свято приїхали з м’ясом та пивом гості зі Львова, Івано-Франківська, Луцька та інших міст.

   Майже  50 лицарів з різних куточків України прибули до замку Любартааби позмагатися за право увійти до Національної збірної із середньовічного бою.

   У Замку Любарта "Козацьке стрілецьке братство" влаштувало справжнє свято.  Презентували зброю, як сучасну так і стару - козацьку. Учасники братства стріляли і з гармати, що дуже тішило малечу. Поряд  влаштували розвагу: стрільби з лука та бої на мечах. Опісля усіх охочих пригощали щойно звареним кулішем.

   З нагоди Дня Незалежності України та дня міста у замку Любарта  відбувся фестиваль «Благовіст Волині».

   Дзвонарі з усієї України різного віку приїхали до Луцька на фестиваль дзвонарного мистецтва.

   У Луцькому замку вже традиційно відбувся ювілейний  Х Міжнародний джазовий фестиваль«ArtJazzCooperation 2017».

   Цьогорічна неймовірна джазова програма подарувала гостям  незабутню феєрію якісної музики. Фестиваль зібрав навколо себе дійсно талановитих музикантів, майстрів імпровізації, серед яких відомі джазмени, віртуози класичної школи, дослідники народної традиції.У рамках  фестивалю було об'єднано  чимало музичних стилів – від традиційного джазу – до сальси, блюзу та етно, тож виконавці могли задовольнити смак кожного меломана.

Корисні посилання

Міністерство Культури

 

Волинська ОДА