Vinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.x

Восьмий Lutsk FoodFest, який відбувся 28-29 липня 2018, року традиційно зібрав у замку Любарта учасників з усієї України.

Окрім смаколиків та напоїв, гостей літнього Lutsk Food Fest чекала насичена розважальна програма. А любителі інтелектуального відпочинку мали змогу дізнатися більше про гастрономічну індустрію на спікер-зоні «Розмови зі смаком».

Луцький замок знову відкриває Стирову вежу. 27 червня 2018 року у Стировій вежі замку відбулась презентація унікальної знахідки – меча 13-14 ст., який було знайдено в річці cела Раків Ліс Камінь-Каширського району.

ІІ Міжнародний професійний турнір зі змішаних єдиноборств «Воїни Любарта» відбувся у Луцькому замку 24 червня.

Бійці з Франції, Туреччини, Узбекистану, Азербайджану, Білорусі, Словаччини протистояли представникам клубів клубів «Прайд», «Воїн», «Гарда» та «Легіон» у Луцьку.

На території замку Любарта у Луцьку відбувся Wedding Festival. Весільне дійство з традиційними білими сукнями та фотозонами зібрало десятки гостей.

Обласний центр Волині вперше зустрічає учасників Міжнародного пленеру-конкурсу “Луцький замок”. Пленери юних майстрів пензля в обласному центрі Волині , започатковані викладачами художньої школи, відбуваються ще з 2001 року.

Корисні посилання

Міністерство Культури

 

Волинська ОДА