Vinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.x

Втретє у Луцьку розігрувався кубок України із середньовічного бою у рамках фестивалю «Середньовічний Лучеськ. Доблесть віків».

Наймасштабніший лицарський турнір Західної України проходив 31 серпня та 1 вересня у замку Любарта. За титул найкращих змагались понад 100 лицарів з усієї України. Цьогоріч турнір вперше проводився два дні, зважаючи на велику кількість заявок на участь від спортсменів.

Наприкінці літа міжнародний фестиваль «ARTJAZZ 2019» традиційно став гостинним місцем зустрічі митців та людей, які люблять хорошу музику та звикли бачити життя в яскравих кольорах. Цього року Фестиваль, як один з наймасштабніших культурних заходів Волині, підготував особливий мікс стилів джазу, країн та виконавців, що збуджують уяву та не дають спокійно спати прихильникам джазу. Цьогорічна неймовірна джазова програма в Луцьку подарувала гостям фестивалю незабутню феєрію якісної музики від майстрів імпровізації з України, Польщі, Білорусі, Данії, Ізраїлю та США.


Фестиваль середньовічного духу «Князівський бенкет» тривав у Луцьку 25 серпня. Захід був приурочений до  590-ої річниці з’їзду європейських монархів у нашому місті.

Цьогоріч фестиваль відбувався вже вчетверте. Святкове дійство тривало  в трьох локаціях: на Театральному майдані, на Замковій площі та в замку Любарта.

«Вікі любить пам’ятки» (Wiki Loves Monuments) — фотоконкурс пам’яток культурної спадщини, що проводиться в понад 50 країнах світу регіональними відділеннями Фонду Вікімедіа та волонтерами спільноти Вікімедіа, в тому числі в Україні — громадською організацією Вікімедіа Україна.

Мета конкурсу — зібрати фотографії всіх пам’яток культурної спадщини світу і розмістити їх у Вікісховищі, що дасть змогу проілюструвати статті Вікіпедії — вільної енциклопедії, яку щодня переглядають мільйони людей в усьому світі.

Конкурс триває з 1 по 30 вересня включно. Упродовж цього часу фотографи і фотолюбителі різних країн завантажують свої фотографії у Вікісховище. До першого листопада в кожній країні відбирають найкращі фотографії, що будуть представлені на суд міжнародного журі.

 9 серпня Луцьк став центром креативних людей. Саме тут відбулося відкриття міжнародного фестивалю каліграфії «Простір літер», який тривав до 11 серпня. Захід відбувся у 2 локаціях Старого міста – подвір’ї будинку Косачів та замку Любарта.

Корисні посилання

Міністерство Культури

 

Волинська ОДА