Vinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.x

   В суботу, 23 квітня 2016 року відбулось відкриття Міжнародної легкоатлетичної матчевої зустрічі. Для учасників трьох країн -України, Білорусі та Туреччини знайомство із Волинню розпочалось з Луцького замку.

   У виставковому залі Адміністрації державного історико-культурного заповідника у м. Луцьку, за адресою вул. Драгоманова, 23, 15 березня 2016 року відкрилась експозиція графічних та акварельних робіт відомого луцького архітектора Р. Метельницького «Нетлінний шарм європеїзму».

   З нагоди Дня пам’яток історії та культури, що відзначається на загальноєвропейському рівні щорічно 18 квітня 15 квітня 2016 р. в Адміністрації державного історико-культурного заповідника у місті Луцьку відбулися урочисті заходи. У них взяли участь памяткоохоронці, історики, архітектори, краєзнавці та просвітяни волинського краю.

  11 квітня Адміністрація Державного історико-культурного заповідника у м. Луцьку  спільно з вихованцями Волинської духовної семінарії УПЦ провели генеральне прибирання валів Луцького замку.

   У виставковому залі Адміністрації державного історико-культурного заповідника у м. Луцьку, за адресою вул. Драгоманова, 23, на початку березня 2016 року оновлено експозицію виставки «Рідний край у тебе в серці». Організатор виставки – Ірина Артушевська, викладач факультету декоративно-ужиткового мистецтва Волинського державного училища культури і мистецтв імені І.Ф. Стравінського.

Корисні посилання

Міністерство Культури

 

Волинська ОДА