Vinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.x

ІІ Міжнародний професійний турнір зі змішаних єдиноборств «Воїни Любарта» відбувся у Луцькому замку 24 червня.

Бійці з Франції, Туреччини, Узбекистану, Азербайджану, Білорусі, Словаччини протистояли представникам клубів клубів «Прайд», «Воїн», «Гарда» та «Легіон» у Луцьку.

На території замку Любарта у Луцьку відбувся Wedding Festival. Весільне дійство з традиційними білими сукнями та фотозонами зібрало десятки гостей.

Обласний центр Волині вперше зустрічає учасників Міжнародного пленеру-конкурсу “Луцький замок”. Пленери юних майстрів пензля в обласному центрі Волині , започатковані викладачами художньої школи, відбуваються ще з 2001 року.

2 червня, у суботу, в Луцькому замку відбулось святкування 15-річчя Програми транскордонного співробітництва Польща-Білорусь-Україна.луцький замок

У програмі заходу були Презентація можливостей Програми, майстер класи з ремесел, Концерт гуртів LOS COLORADOS , JoryjKłoc, ФІОЛЕТ. З цієї нагоди у всіх трьох країнах відбулись святкові заходи, на яких можна було більше дізнатися про польсько-білорусько-українське транскордонне співробітництво, а також ознайомитися з культурою прикордоння. 165 млн. євро буде виділяється у Програмному періоді 2014-2020 на проекти, спрямовані на захист і промоцію культурної та природної спадщини, покращення транспортної інфраструктури регіонів, вдосконалення роботи пунктів перетину кордону, а також розвиток охорони здоров'я та безпеки.

25 травня в приміщенні Адміністрації державного історико-культурного заповідника у м. Луцьку (вул. Драгоманова, 23) пройшла щорічна наукова конференція «Любартівські читання», присвячена 100-річчю від дня народження дослідниці Луцького замкуМ.В. Малевської.

Корисні посилання

Міністерство Культури

 

Волинська ОДА