Vinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.x

   Цей захід присвячений майстрам дзвонарського мистецтва, які мали можливість продемонструвати свої вміння на фестивалі. «Благовіст Волині» відбувається в Луцьку вже 22 раз. Започаткувала його керівник Волинської обласної організації Українського товариства охорони пам’яток історії та культури Галина Марчук у 1992 році.

   У межах відзначення Дня міста в Луцьку стартував фестиваль середньовічного духу “Князівський бенкет”. Офіційне відкриття відбулося у суботу, 20 серпня.

   13-14 серпня 2016 року відбувся на території Луцького замку четвертий гастрономічний фестиваль вуличної їжі Lutsk Food Fest, який зібрав у стінах замку представників ресторанів, кафе, кондитерських, піцерій нашого міста і не тільки. Протягом двох днів кожен з них представляв лучанам та гостям міста новинки меню та кулінарними шедеврами. Також була насичена дозвільна програма для гостей фестивалю.  

   У Луцьку в замку Любарта  відбувся вперше весільний фестиваль «Lutsk.Wedding.Fest 2016».

   Обрати сукню і частування, запрошення та фотохудожника для майбутнього весілля – все це можна було зробити 10 липня під час дійства.

   Дійство влаштували у замку Любарта в ніч з 2 на 3 липня.Лицарі і феї, привиди та вогняна сторожа, дивовижні істоти заселили на одну ніч замок Любарта.

Корисні посилання

Міністерство Культури

 

Волинська ОДА