Vinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.x

Середньовічні костюми, нарядні «княгині» та «королеви», лицарі… Луцький замок на один день, 26 травня, поринув в атмосферу, яка йому личить найбільше. Уже вшосте тут відбувся фестиваль-конкурс «Волинська княжна».

Кухня різних країн та континентів, музика та розваги: фестиваль у Луцькому замку відбувся у форматі гастро-туру11- 12 травня.

Майже чотири десятки резидентів фестивалю презентували кухню різних країн від США до Японії, Чехії та Італії. Окрім можливості поласувати приготованими просто неба стравами чи скуштувати ексклюзивного алкоголю, лучани могли брати участь у призових конкурсах, відпочивати під музику діджеїв та послухати цікавих спікерів у спікер-зоні.

 Міжнародний день пам’яток і визначних місць або День всесвітньої спадщини заснований згідно з рішенням Генеральної конференції ЮНЕСКО  1983 року з ініціативи Міжнародної ради з питань охорони пам’яток та визначних місць (IКОМОС).

  18 квітня з нагоди свята в приміщенні Художнього музею у замку Любарта відбулися урочистості, присвячені 590-річчю З їзду європейських монархів у Луцьку.

25 лютого в Будинку Косачів, у приміщенні виставкового залу Адміністрації державного історико-культурного заповідника у м. Луцьку, відбувся вже традиційний мистецький захід з нагоди 148-річниці з дня народження Лесі Українки під назвою «Лесина вітальня».

Вперше в Луцькому влаштували фестиваль під назвою «Новорічна містерія у Луцькому замку».

Захід тривав два дні – 31 грудня та 1 січня. 

У замку встановили скульптури із льоду у вигляді тваринок, які символізують 12-річний цикл за китайським гороскопом. Також поруч були льодяні трон і барна стійка.

 

Корисні посилання

Міністерство Культури

 

Волинська ОДА