Vinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.x

Колодочка 2018 у Луцькому замку Любарта

   Сьогодні, 25 січня 2018 року, минає рік як одружились перші чотири пари у Луцьку за 24 години. Відтоді Будинок Косачів та Луцький замок став місцем реєстрації шлюбу для 183 пар наречених.

   Скористатися цією послугою Міністерства юстиції України та головного територіального управління юстиції у Волинській області можуть усі бажаючі. Для цього необхідно лише звернутись у Адміністрацію державного історико-культурного заповідника у м. Луцьку, яка розташована на вулиці Драгоманова, 23.

   Згідно законодавства після подання заяви необхідно зачекати 30 днів. Процедура одруження за 24 години значно спрощена. Хочете зробити ваше весілля яскравим, таким що запам'ятовується та надзвичайно сучасним?

   Хочете згадувати про нього довгі роки, з гордістю показувати дітям і онукам пам'ятні фотографії? Все це вас чекає у виставковому залі Будинку Косачів взимку та у замку Любарта влітку!

   Запам'ятайте наші телефони: 72 34 32, 066 552 00 91.

   23 листопада 2017 року о 12.00 у приміщенні виставкового залу Адміністрації Державного історико-культурного заповідника у м. Луцьку (вул. Драгоманова, 23) відбулася презентація видань Кременецько-Почаївського державного історико-культурного заповідника.

   Про державну політику у сфері національної пам'яті, декомунізацію, місця пам’яті, українсько-польські відносини та зокрема про проблему Луцької тюрми розповіла перший заступник голови Українського інституту національної пам'яті Аліна Шпак у Луцьку, в рамках проекту «Файна гутірка».

   Фестиваль «Ярмарок Любарта» стартував у стінах Луцького замку 30 вересня.Театралізовані вистави, музичні виступи, різноманітні майстер-класи, зокрема для дітей, презентації від модельних шкіл, танцювальні виступи та, звичайно, безліч розіграшів – усе це чекало на лучан і гостей міста в замку Любарта.

Корисні посилання

Міністерство Культури

 

Волинська ОДА