Vinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.x

12 та 13 травня Луцький замок приймав гостей  «LutskFoodFest. Весна». Аби подивувати лучан та гостей міста, на нього з’їхалися близько 40 учасників з усієї України, які підготували незвичайні страви та напої, особливі за презентацією та смаком.

В Адміністрації державного історико-культурного заповідника у м. Луцьку 18 квітня відбувся святковий захід з нагоди Міжнародного дня пам’яток і ви­значних місць.

3 квітня 2018 року о 12.00 у виставковому залі Адміністраціїї історико-культурного заповідника у м. Луцьку (вул. Драгоманова, 23) працівники Кременецько-Почаївського заповідника та Почаївського історико-художнього музею презентували відкриття виставки художниці Валентини Сімащук.

У суботу, 17 лютого 2018 р., у Луцькому замку відбулось святково-обрядове дійство в рамках фольклорно-мистецького проекту «Масляна в Луцькому замку». У програмі виступили аматорські фольклорні колективи «Василиха» із с. Смолява Горохівського району та «Родинне перевесло» із с. Веселе Луцького району, ансамбль народної пісні «Терниця» з с. Веснянка Ківерцівського району та народний вокальний ансамбль «Джерела Волині» Палацу культури м. Луцька. Гості та учасники свята мали можливість пригоститисьтрадиційними стравами української кухні.

Корисні посилання

Міністерство Культури

 

Волинська ОДА