Vinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.x

   13-14 серпня 2016 року відбувся на території Луцького замку четвертий гастрономічний фестиваль вуличної їжі Lutsk Food Fest, який зібрав у стінах замку представників ресторанів, кафе, кондитерських, піцерій нашого міста і не тільки. Протягом двох днів кожен з них представляв лучанам та гостям міста новинки меню та кулінарними шедеврами. Також була насичена дозвільна програма для гостей фестивалю.  

   У Луцьку в замку Любарта  відбувся вперше весільний фестиваль «Lutsk.Wedding.Fest 2016».

   Обрати сукню і частування, запрошення та фотохудожника для майбутнього весілля – все це можна було зробити 10 липня під час дійства.

   Дійство влаштували у замку Любарта в ніч з 2 на 3 липня.Лицарі і феї, привиди та вогняна сторожа, дивовижні істоти заселили на одну ніч замок Любарта.

         9 червня у Луцькому замку відбулося відкриття пам'ятника Волинському Князю. Власне саму скульптуру виготовили ще в 2001 році під час міжнародного пленеру, який відбувався в Луцьку. Тоді після завершення виставки вироби майстрів розмістили у різних куточках міста.

   27 квітня 2016 року в Адміністрації державного історико-культурного заповідника у м. Луцьку відбулась щорічна наукова конференція «Любартівські читання», присвячена 400-річчю кафедрального костелу Святих апостолів Петра і Павла.

Корисні посилання

Міністерство Культури

 

Волинська ОДА