Vinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.x

У Луцьку вже вдруге відбувся фестиваль каліграфії «Простір літер».
До Луцького замку з'їхалися фахівці типографії, дизайну та каліграфії з України та з-за кордону.

Урочисте відкриття фестивалю «Берегиня» відбулося 10 серпня у Луцькому замку.

Після п’яти років перерви масштабний фестиваль, що зібрав гостей з різних регіонів України та з-за кордону, відкрили серед мурів Луцького замку.

У Луцьку відбувся Фестиваль документального кіно просто неба «Lamp­a.doc». Цього року в замку Любарта показали 12 унікальних стрічок, від­знятих на території України, Польщі та Росії. Усі 12 кінострічок – це ексклю­зив, принаймні для луцької аудиторії, тому що їх не можна побачити в кінопро­каті чи онлайн. Вони транслювались просто неба, на екрані, діагоналлю 7 мет­рів, із дуже хорошим звуком. Це принципова позиція: щоби зображення та звук були якісними, адже це впливає на сприйняття фільмів аудиторією.

Восьмий Lutsk FoodFest, який відбувся 28-29 липня 2018, року традиційно зібрав у замку Любарта учасників з усієї України.

Окрім смаколиків та напоїв, гостей літнього Lutsk Food Fest чекала насичена розважальна програма. А любителі інтелектуального відпочинку мали змогу дізнатися більше про гастрономічну індустрію на спікер-зоні «Розмови зі смаком».

Луцький замок знову відкриває Стирову вежу. 27 червня 2018 року у Стировій вежі замку відбулась презентація унікальної знахідки – меча 13-14 ст., який було знайдено в річці cела Раків Ліс Камінь-Каширського району.

Корисні посилання

Міністерство Культури

 

Волинська ОДА