Vinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.x

420 спортсменів віком від 10 до 80 років із 21 регіону прибули до Луцька, аби взяти участь у Чемпіонаті України зі спортивного орієнтування. Змагання тривали чотири дні – 20–24 вересня.

Фестиваль «Середньовічний Лучеськ. Доблесть Віків» зібрав у Луцькому замку лицарів з 10 міст України, які змагались за честь представляти державу на міжнародній арені. Масові бої, одиночні поєдинки, колоритні костюми – усе це повернуло замок у славні давні часи.

Арт-шоу «Ніч у Луцькому замку» відбулося з 8 на 9 вересняз костюмованою інсценізацією з’їзду монархів, вишуканою класичною та сучасною музикою, видовищним вогняним шоу та арт-інсталяцією.. Дійство стало кульмінацією відзначення Дня міста.

Магію ночі творили королівський оркестр «Harmonia Nobile», квартет тенорів «Tenors Belcanto», симфонія балету «Paquita» та оркестр «LUMOSOrchestra». Завершенням грандіозного дійства став виступ відомого українського електронного гурту «ONUKA».

В останні дні літа мешканці та гості міста вирішили провести зі смаком, а сааме, на міжнародному джазовому фестивалі "ART JAZZ 2018".

Мікс джазу та фольку - це все про нетиповий джазовий проект ATMAWINDS, творчий колектив "Kyiv All Stars Blues Band" глядачі зустріли також тепло, як і інші гурти.

У Луцьку 22 серпня стартував 15-й міжнародний фестиваль "Поліське літо з фольклором".

Цього року учасники фестивалю - колективи з Мексики, Єгипту, Італії, Індії, Туреччини, Литви та України.

 

Корисні посилання

Міністерство Культури

 

Волинська ОДА