Vinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.x

21 грудня 2018 року о 12.00 у виставковому залі Адміністрації державного історико-культурного заповідника у м. Луцьку (Будинок Косачів) відбулось відкриття унікальної міжмузейної виставки «Кахлі Волині ХV-ХVІІІ ст.».

Площа перед замком у Луцьку стала помаранчевою, коли стартувало дійство у п’ятницю, 23 листопада, за підтримкою Волинської облдержадміністрації .

Мета цієї акції полягає в тому, аби привернути увагу громадськості до актуальних в українському суспільстві проблем - подолання насильства в сім’ї, протидії торгівлі людьми та жорстокого поводження з дітьми, гендерного насильства та забезпечення рівних прав жінок та чоловіків.

Осіннього вечора  1 жовтня у древніх стінах Луцького замку лунала класична музика. Саме тут відбулося відкриття XV музичного фестивалю “Стравінський та Україна”. Участь у відкритті мистецького дійства взяли представники влади, громадськості та творча інтелігенція Волині.

Спортсмени з усієї України та закордону з’їхалися 29 вересня до Луцька на змагання з велотріалу - «LutskCastleTrial». Основна умова дисципліни – подолання на велосипеді серії перешкод, не спираючись ногами, руками та іншими частинами тіла. Локацією для проведення змагань став замок Любарта.

22 та 23 вересня у замку Любарта відбувся Фестиваль пива і м’яса. Цими вихідними лучани та гості міста смакували хмільні напої та куштували смачні страви.

Корисні посилання

Міністерство Культури

 

Волинська ОДА